+420 608 505 082 Pondělí - Pátek 9:00 - 17:00 Tolstého 20; 616 00 Brno office@flowave.cz

Integrita: Jediná věc, která dokáže změnit vše

11.6.2017 jsme přednášeli na Email Academy 2017 pro 120 firem o tom, jak integrita ovlivňuje funkčnost emailingu a email marketingu. Jak má Integrita vliv úspěšné dokončení kurzu a dosažení vysoké produktivity v jakémkoliv oboru nebo lidském úsilí.

Přečtěte si kousek přepisu přednášky integrita

Moje výsledky byly vždy ovlivněny tím, jak jsem se choval, jak jsem jednal a jestli jsem byl v integritě. Jaké akce jsem udělal a jak jsem byl aktivní. Nikdy nezáleželo na tom, co jsem měl v hlavě a jaký jsem měl talent, ale na tom, jestli jsem šel do akce a jak jsem byl houževnatý (jaké úsilí jsem vyvíjel a jakou jsem měl v dané činnosti vášeň).  Vždy záleželo jen na tom, jestli jsem v dané situaci dokázal mít růstové nastavení mysli pro daný záměr, kterého jsem chtěl dosáhnout. Ať už jsem měl jakékoliv schopnosti, jen úsilí je dokázalo podpořit a proměnit v úspěch. Měl jsem svůj vnitřní leadership a byl jsem v neustálé konverzaci o daném oboru (učil jsem začátečníky). Největších výsledků jsem dosahoval, když mé úsilí a a jednání bylo nasyceno integritou.

Jenže: Co ovlivňuje moje chování a jednání? Co mělo vliv na to, jak jsem se choval a proč jsem zrovna dělal to, co jsem dělal?

Zjistil jsem, že se na svět dívám přes jiný kontext. Přes jakousi kognitivní čočku, filtr, pojmovou mřížku, kterou mám jinou než ostatní.

Dále jsem objevil ontologii a její aplikaci v leadershipu a koučinku. Ontologie se zabývá naukou o bytí. Základem našeho způsobu bytí je vše, co se s námi děje vnitřně. Jsou to naše:

  • Emoce – city, pocity a nálady;
  • Jazyk – naše veškerá interakce sami se sebou a s okolím; naše myšlenky, myšlenkové pocity, vzpomínky;
  • Tělesné pocity, potřeby a funkce

Spousta metod, jak dosahovat lepších výsledků se zabývá tím, jak změnit vaše chování a jednání, abyste dosáhli vysokých výsledků, ale jen ontologický / fenomenologický přístup jde do hloubky toho, kde se bere naše jednání a chování. Pozoruje vše, co se s námi děje vnitřně a jaký to má vliv na naše chování a jednání, které mají vliv na naše výsledky.

Nyní toto učení předávám ve firmách a jednotlivcům, kteří se chtějí stát experty ve svém oboru a dosahovat vysoké produktivity nejen v práci nebo při sportu, ale i v osobním a partnerském životě.

V této přednášce se podíváme na to, jak váš jazyk ovlivňuje vaši produktivitu a narušuje funkčnost systému nebo organizace.

 „Kdo byste zítra byly, kdyby neexistoval jazyk?“

Integrita

Tím, co změní vaši produktivitu a funkčnost na všech úrovních vašeho způsobu bytí a jednání je INTEGRITA.

  • INTEGRITA systému
  • INTEGRITA osoby
  • INTEGRITA organizace, skupiny

Protože jste na kurzu Email Academy, tak následující text, který budeme probírat budu vztahovat jen k tomuto kurzu. Pokud tato následující myšlenky a názory plně objevíte pro sebe a váš život, máte možnost dosahovat vysoké produktivity a úspěšně ukončit Email Academy…

Přednášku vedl Ing. Miroslav Sázovský.

Novinky na blogu

Přečtěte si další články, které vám předají nové myšlenky o bytí lídrem a efektivním uplatňování leadershipu jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.
Čti dále