+420 608 505 082 Pondělí - Pátek 9:00 - 17:00 Tolstého 20; 616 00 Brno office@flowave.cz

Nový model integrity – Barbados Group


Přirozené zvyšování produktivity jednotlivců, skupin, organizací a společností

Tento přístup je převzatý od uznávaného profesora na Harward Business School Michaela C. Jansena, který je společně s Wernerem Erhardem a Stevem Zaffronem součástí skupiny Barbados Group. Nový model integrity ukazuje příčinnou souvislost mezi integritou a zvyšováním kvality života na všech jeho úrovních (práce, osobní a společenský život).

Integritou se zabýváme již od roku 2013 a uplatňujeme ji v nejen v našich osobních, ale i v profesních oblastech života. Velkým úspěchem integrace nového modelu integrity je náš osobní život, kdy již malé děti ve věku 5 let vědí, co je být dítě integrity (co znamená dát a ctít své slovo), systému a společnosti. Už ve školce dokáží vysvětlovat a učit pravidla integrity své spolužáky.

Nový model integrity ve firemním prostředí

Zavedením nového modelu integrity jako základní firemní hodnoty do firemního prostředí na jednotlivce, systém a společnost je příležitostí dosahovat nepředstavitelných výsledků produktivity.

Z naší zkušenosti od OSVČ, malých, středních a velkých firem je potvrzeno, že integrita (podmínka bytí celý a kompletní) je nezbytnou podmínkou pro funkčnost a výsledná úroveň funkčnosti rozhoduje o dosažitelné příležitosti pro vysokou produktivitu.

Nový model integrity poskytuje jednoznačnou a obhajitelnou příležitost dosahovat vyšší produktivity bez ohledu na to, jak definujete produktivitu. Integrita je nepřekonatelným způsobem a cestou, jak udržet důvěru jednotlivce, systému a společnosti a nabízet vysokou přidanou hodnotu zákazníkům, zaměstnancům a celé společnosti.

Stáhněte si prezentaci v originálním znění: A New Model of Integrity: An Actionable Pathway to Trust, Productivity and Value

Zkušenosti z praxe s novým modelem integrity

Přednášíme a děláme workshopy ve firmách, kde necháváme účastníky, aby si doslova zažili, když nejsou v integritě, když není v integritě systém nebo celá společnost. Integrita jim mění jejich pohled na to, jak dosahovat vysokých cílů, důvěry a mít uznávanou hodnotu, aniž by se museli cokoliv učit nebo měnit. Má to však jednu podmínku, kterou je potřeba respektovat a přijmout.

Integrita je jako lezení na horu bez vrcholu.

Pokud se integrita nestane základní hodnotou celého firemního prostředí nebo společnosti, nebo lídři těchto skupin integritu sami narušují a nectí své slovo (nejsou ženou / mužem integrity), tak dochází k postupnému oslabování a ztrátě vlivu.

Abyste vy, vaše společnost, organizace nebo rodina mohli mít funkční systém, vztahy, vykazovali vysokou hodnotu a důvěru, tak je potřeba zůstat v neustálé konverzaci s lidmi, kteří vykazují vysokou míru integrity. Jinými slovy, je nutné se neustále scházet a být v konverzaci o dodržování integrity a být součástí společnosti, která se vyznačuje tou nejvyšší úrovni integrity.

Je to jako s cizím jazykem, například s angličtinou. Pokud přestanete mluvit s lidmi, co mluví anglicky, nebo se budete stýkat jen s lidmi, kteří mluví nekvalitní angličtinou, nikdy nemůžete dosáhnout vysoké úrovně anglické konverzační domény.

Cvičení, workshopy a pravidelné tréninky vašeho bytí mužem / ženou integrity

Každý den sami sebe se trénujeme a nabízíme druhým vysokou úroveň konverzační domény Integrity. Předáváme myšlenky a názory nejen do firemního prostředí, ale učíme ho na školách, v nemocnicích, neziskových organizacích a vládních organizacích. Na základě těchto zkušeností jsme zjistili, že zavedením integrity do jakékoliv společnosti či organizace dochází ke zvýšení produktivity o 100% bez ohledu na to, jak bude produktivita definována.

Tvrdíme, že bez integrity nic nefunguje.

Nový model integrity je jako gravitace. Buď je, nebo není. Pokud nerespektujete zákony gravitace, tak vždy ucítíte dopad vašeho jednání. Pokud vám v životě něco nefunguje, nebo nemůžete dosáhnout požadovaných záměrů, tak vždy najdete oblast vašeho života, kde nejste v integritě (celý a kompletní, neporušený, nepoškozený, v dobré kondici, spolehlivý).

Nový model integrity

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Vzděláváme po celé České a Slovenské republice.