+420 608 505 082 Pondělí - Pátek 9:00 - 17:00 Tolstého 20; 616 00 Brno office@flowave.cz
Transformace způsobu bytí a jednání

Ontological Coaching

Ontological coaching je mimořádně silná metodika pro transformace jednotlivců, týmů a organizací. Společně s Ontological Leadership programem poskytují nepostradatelnou součást každé firmy. Být lídrem sám sebe, umět efektivně uplatňovat leadership, jako své přirozené sebevyjádření si vyžaduje být v neustále konverzaci bytí lídrem a efektivního uplatňování leadershipu a stát se v tom mistr.

Ontologický koučink doplňuje a poskytuje nástavbu vašeho způsobu bytí a jednání na všech úrovní vaše života. Pracuje s tím, kdo skutečně jste a za co se považujete, aby to, za co se považujete, nemělo vliv na váš způsob bytí a jednání v bytí lídrem a efektivním uplatňování leadershipu, jako svého přirozeného sebevyjádření.

Ontologický koučink je hluboký, respektující a generující okamžitou transformaci, která je v dnešní dynamické době každodenního života nevyhnutelnou. Rychlost, jakou se mění moderní technologie, požadavky na znalosti a dovednosti lidí má dopad na jejich mentální a emocionální schopnosti. Ontologické koučování není jen přístup k vašemu osobnímu tréninku a dosahování cílů, ale je o transformaci přístupu k vašemu životu a práci, o rozvoji životně důležitého vnitřního uspokojení a naplnění smyslem života.

Rozsah toho, co si myslíme a děláme, je omezený tím, čeho si nevšímáme. Protože jsme si nevšimli, že jsme si nevšimli, tak nemůžeme nic změnit, dokud si nevšimneme, jak toto nevšímání ovlivňuje náš způsob bytí a jednání.

Bez kouče, který ovládá ontologickou metodiku transformace, budete dále v nevědomí toho, co nevíte, že nevíte a budete si nevšímat toho, čeho si nevšímáte, což vám bude poskytovat jen jeden z působ bytí a jednání.
Naše jednání je jediná možnost, jak můžeme ovlivnit náš život.

Jak funguje ontologický koučink?

Ontologie je filozofická disciplína zabývající se naukou o bytí, proto ontologický koučink je hlubokým učením, které vytváří skutečnou transformaci našeho způsobu bytí a jednání. Ontologický koučink jde do hloubky naší podstaty přirozenosti bytí. Toho, kdo skutečně jsme, protože náš současný způsob bytí je jen to, za koho se považujeme, že jsme, nebo víme, že jsme. Naši klienti často zůstávají v šoku, když si uvědomí, že jejich způsob bytí bylo jen to, kdo si mysleli, že jsou a na tento způsob bytí rezignovali.

Nejste, kdo víte, že jste, ani nejste, kdo si myslíte, že jste. Kdo víte, že jste, kdo si myslíte, že jste, není nic víc než váš způsob bytí.

 

Náš způsob bytí je to, co se s námi děje vnitřně v daném okamžiku nebo v dané situaci. Pokud při svém způsobu bytí a jednání začneme vnímat, co se s námi vnitřně děje, uvidíme, že v každém okamžiku a v každé situaci máme ve skutečnosti nějakou kombinaci postojů, duševního stavu, pocitů (směs mentálních a emočních stavů), tělesných stavů, myšlenek a vzpomínek.

Mozek působí na naše jednání předtím, než mysl rozhodne! Váš mozek se rozhoduje jednat dříve než vy.

 

Naše jednání je jediná možnost, jak můžeme ovlivnit náš život. Podíváte-li se na váš život a způsob, jak ho žijete, uvidíte, že svět kolem vás se mění jen v tom okamžiku, když něco děláte.

Approved Coach International Coach Federation

Kdo vás bude koučovat

Koučovala jsem již900hodin

Eva Andriessen

Ontological Coaching & Ontological Leadership Instruktor

PZN.: Cena za 1 hod ontologického business koučinku je od 3.500,-  Kč do 6.000,- Kč bez DPH.

Jak vám můžeme pomoci

Ontologický koučink v praxi

Kouč se svým klientem pracuje na jeho způsobu bytí a jednání tak, aby se dokázal úspěšně přizpůsobovat novým a nepředvídatelným okolnostem v jeho práci nebo v osobním životě. Nejčastěji se ontologický koučink využívá u vedoucích pracovníků, u kterých transformace způsobu bytí způsobí „vyčištění“ nebo vznik nového vnímaného prostoru, ze kterého lídři a manažeři mohou být více vynalézaví a uvolnění při vytváření nových myšlenek. Výsledkem je bytí lídrem a efektivní uplatňování leadershipu jako svého přirozeného sebevyjádření na všech úrovních jejich života, což ovlivňuje dramatický nárůst produktivity a transformaci způsobu bytí a jednání jejich okolí.

Ontological Coaching (BEL model & OAR model) Newfield Network

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Vzděláváme po celé České a Slovenské republice.