+420 608 505 082 Pondělí - Pátek 9:00 - 17:00 Tolstého 20; 616 00 Brno office@flowave.cz

Tři zákony produktivity


Jak přepsat budoucnost své firmy a svého života

Inspirováno výzkumnou prací a knihou: Tři zákony produktivity: Přepište budoucnost vaší firmy a vašeho života (The three laws of performance), Steve Zaffron, Dave Logan; 2011, Computer Press; ISBN: 978-80-251-2658-5

V roce 2016 jsme se osobně setkali v Abu Dhabí se Steve Zaffronem u příležitosti programu vedeným Wernerem Erhardem – Being A Leader And The Effective Exercise Of Leadership: An Ontological/ Phenomenological Model. Při konverzaci jsme se Stevem řešili, co by doporučil firmám, aby mohlo u nich dojít k transformaci a dosahování vysoké produktivity (v práci, doma, osobním životě, myšlení, atd…). Odpověděl: „Vše, co firmy potřebuji v tomto směru jsme s Dave Loganem napsali do knihy The Three Laws of Performance: Rewriting the Future of Your Organization and Your Life, kde jsem otiskl 20 let svých zkušeností ve Vanto Group’s.

Kniha je skutečně doslovným manuálem pro lidi, kteří mají stejnou pojmovou mřížku transformačního učení a znají jazykovou doménu programů Landmark Worldwide.

Tři zákony produktivity

Steve Zaffron a Dave Logan ve své 20 leté praxi objevili opakující se vzorec, který má vliv na produktivitu ve firmě a v našem životě. Aby vše mohli nazvat zákonem, tak jej musel obhájit a dokázat. O tomto vzorci Dave Logan píše i ve své knize Tribal Leadership.

  • Zákon č. 1 – Naše produktivita je závislá na tom, jak se nám daná situace jeví.
  • Zákon č. 2 – Jazyk, který používáme ovlivňuje to, jak se nám daná situace jeví.
  • Zákon č. 3 – Ukotvený jazyk v budoucnosti ovlivní, jak se nám situace bude jevit a jakou budeme mít produktivitu.

Nestačí knihu jen číst, ale je potřeba…

Za svou praxi jsme se ještě nesetkali s nikým, kdo by si přečetl knihu a vše hned dokázal využívat bez tréninku v praxi. Většinou o informacích v knize uměl pěkně mluvit, ale neuměl získané informace využívat v každodenním životě při jakékoliv situace bez ohledu na okolnosti jako své sebevyjádření. Abyste mohli přepsat budoucnost vaší firmy a vašeho života a uplatnit všechny tři zákony produktivity jako své sebevyjádření, budete potřebovat být v neustále konverzaci o tomto stylu leadershipu a objevit ho pro sebe přímo na hřišti, nikoliv jen v hledišti.

Jak myšlenky a názory z knihy využít v praxi?

Přečtěte si knihu Tři zákony produktivity (nejlépe v originálním znění v angličtině) a udělejte si názor, zda styl konverzační domény (jazyk, který autoři knihy používají) odpovídá vaší pojmové mřížce a chcete ho dále rozvíjet. Vyberte si, že budete ochotní přepsat dosavadní vnímání vašeho způsobu bytí a jednání. Každou kapitolu, každou myšlenku sdílejte s kolegy nebo partnery. Bavte se o tom, jak to funguje, jak to využívat v praxi. Co to znamená a co to neznamená. Buďte v neustálé konverzaci o přepisování budoucnosti a uplatňování zákonů produktivity.

Koučink a mentoring na Tři zákony produktivity

Názory a myšlenky obsažené v knize a programech Landmark Worldwide jsou našim sebevyjádřením a vášní. Dávají nám smysl a ukazují, že fungují na všech úrovních lidského bytí a jednání. Proto ve své praxi využíváme vše z této knihy a pomáháme firmám transformovat jejich stav a přepsat jejich pravděpodobně / téměř jistou budoucnost. Kdykoliv se zaseknete a zjistíte, že svou budoucnost znáte, kniha Tři zákony produktivity nebo náš koučink / mentoring vám poskytne vhled do míst, které si zatím neumíte ani představit.

Pravidelným koučinkem a mentoringem vám vytvoříme firemní prostředí vyznačující se hodnotami jako je integrita, autentičnost, smysl (být zdrojem a součástí něčeho většího, než jsem já sám), být příčinou toho, co se stane.

Jaké metody ještě využíváme?

Firemní FLOWAVE Ontological Leadership transformační programy nejsou založené jen na jedné metodě, které se striktně držíme. Využíváme vždy kombinace všech, které jsme si praxi ověřili jako funkční a které dělají rozdíl v životech našich klientů.

Více o nás a našich metodách

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Vzděláváme po celé České a Slovenské republice.