+420 608 505 082 Pondělí - Pátek 9:00 - 17:00 Tolstého 20; 616 00 Brno office@flowave.cz
Naučte se přepisovat budoucnost vaší budoucnosti

Vytvoření firemní vize budoucnosti

Kurz Vytvoření firemní vize budoucnosti je klíčová součást každého lídra nejen v pracovním, ale i v soukromém životě. Slouží pro vytváření firemní vize budoucnosti při uvádění nových produktů na trh, zahajování nových projektů nebo rozšiřování firmy. Majitelé, ředitelé, manažeři a zaměstnanci firem potřebují mít společnou firemní vizi budoucnosti, do které všichni budou směřovat. Sdílená firemní vize budoucnosti je jádrem každé úspěšné společnosti a organizace.

Jakou vizi budoucnosti má vaše firma?

Jednou z nejdůležitějších úloh každého lídra je, nabízet něco, co je větší než on sám a dokázat svůj tým motivovat a nadchnout svou vizí budoucnosti. Vědomý lídr ví, do jakého cíle každý z týmu směřuje a poskytuje jim dostatek důvodů, aby se podíleli na jeho vizi budoucnosti.

Být lídrem znamená poskytovat inspirativní firemní vizi budoucnosti, která visí v srdcích celého týmu.

Jednou z nejdůležitějších dovedností lídra na všech úrovních svého života je umění pracovat s vizí budoucnosti, pro kterou umí získat sám sebe a lidi které vede. Když máte definovanou firemní vizi budoucnosti, tak netrávíte čas tím, že se soustředíte na nepodstatné věci a okrajové záležitosti, ale vede svůj život do své vytvořené budoucnosti. Ukotvíte-li svůj jazyk ve vaší vizi budoucnosti, změníte to, jak se vám bude jevit situace, ve které se nacházíte.

Firemní vize budoucnosti je vizuální obraz představy vaší budoucnosti. Pohled na vaší firemní vizi budoucnosti vám bude den, co den připomínat vaše sny a to, čeho chcete dosáhnout a poskytne vám radost, že víte, kam směřujete.

99% úspěchu lídra v jeho vedení spočívá v důsledném dotahování věcí do konce.

Jak toho chcete dosáhnout, když nemáte svou vizi budoucnosti na všech úrovních svého života?
Nestačí vám jen prognóza budoucího vývoje

Přepište svou budoucnost

Abyste mohli být tvůrci něčeho nového, a přitom byli lídrem těchto nových myšlenek a nápadů, nebude vám stačit pouhé popsání toho, co bylo, nebo je. Popisujete-li svou budoucnost jen tím, co bylo, nebo je, omezujete se jen na odhady vycházející z vaší znalosti minulosti a přítomnosti.

V našem kurzu Firemní vize budoucnosti pro sebe, váš tým, společnost nebo organizaci objevíte, jak tvořit novou budoucnost, která se vám nyní může zdát s ohledem na minulost či přítomnost nepředstavitelná. Dozvíte se, jak využití jazyka ukotveného v budoucnosti pomáhá zvyšování vaší osobní a pracovní, týmové a firemní produktivity.

Dokud se vám nezmění vnímání situace, ve které jste, bude budoucnost, do které směřujete předem narýsována a váš způsob jednání povede přímo k jejímu naplnění.

Kurz Firemní vize budoucnosti neposkytuje návod, strategii nebo manuál, jak s pomocí změn dělat věci lépe nebo jinak. Náš kurz předává myšlenky, jak přepisovat budoucnost. Účastníci kurzu využijí svého tvůrčího potenciálu a doslova prožijí, co znamená vytvářet a přepisovat budoucnost. Po absolvování kurzu budete vědět, jak si vytvořit novou budoucnost ve svém osobním životě nebo jak přepsat budoucnost vaší organizace či firmy, ve které pracujete.

Jen vy máte možnost být lídrem svého života, který chcete žít a společně s vašim týmem vytvořit firemní vizi budoucnosti!

Jste lídr svého života?

ANO / NE

Psychologické studie jednoznačně potvrzují a praxe to dokazuje, že vědomí přístup k životu odhaluje jednoduchý vzorec způsobu bytí a jednání. Síla naše podvědomí a moc našeho nadvědomí má obrovský vliv na dosahování našich cílů.

ZPŮSOB BYTÍ + JEDNÁNÍ => VÝSLEDKY

Proč absolvovat kurz Klíčová vize budoucnosti?

Jsme tvůrci našeho života

Pokud si svůj cíl nenapíšete nebo nezobrazíte, zůstane pouze vaším přáním. Budoucnost, do které žijete ovlivňuje kvalitu vašeho způsobu bytí a chování v přítomnosti.

Na workshopu se dozvíte, jak vaše nálady a okolnosti nemusí ovlivňovat vaší osobní produktivitu a vaši budoucnost.

Většina z nás žije budoucností, která je jakoby před námi, místo toho, abychom žili budoucností, kterou si vědomě vytváříme.

Pravděpodobně téměř jistá budoucnost vychází z našich předchozích zkušeností. Její základ je ukotvený v tom, co si právě myslíme a v co doufáme. Jinými slovy: Pravděpodobně téměř jistou budoucností nazýváme naše vlastní vědomé či nevědomé předpoklady o tom, co se stane, vycházející z našich zkušeností.

Naše pravděpodobně téměř jistá budoucnost je určena událostmi z minulosti, které stále žijí v našich očekáváních. Naše pravděpodobně téměř jistá budoucnost se skládá z očekávání a obav, z nadějí a předpokladů a ze všeho, co je ukotveno v našich zkušenostech z minulosti.

Vytvořte si svět takový, abyste tímto světem byly použitý, nikoliv, abyste v něm jen byly. Buďte použity životem, jako takovým.

Podpořím vás při vytváření vaši budoucnosti!

Na kurzu pro sebe a váš tým objevíte a dokážete realizovat:

  • Jak se dívat na vaši minulost jiným pohledem,
  • Jak objevit vaše osobní nastavení,
  • jak pracuje váš mozek,
  • jak tvořit novou budoucnost,
  • jak vyjádřit své vize,
  • jak přestat přehlížet váš a firemní budoucí vývoj,
  • kde se rodí budoucnost,
  • co udržuje budoucnost,
  • jak můžete změnit svou budoucnost pomocí svého jazyka.

 

Zaujala vás naše nabídka služeb?

Vzděláváme po celé České a Slovenské republice.