FLOWAVE PERFORMANCE SYSTEM

Jak dosahovat cílů s maximální pozorností a produktivitou, ale s mnohem menší námahou

Získáte kompletní systém, který vám umožní zaměřit se jen na to, na čem vám fundamentálně záleží a co je pro vás skutečně důležité, abyste mohli žít život, který milujete a ve kterém vítězíte v práci a jste úspěšní v osobním životě.

Pokud chcete absolvovat kurz sami, tak jeho hodnota je 50.000 Kč bez DPH. Při skupinovém koučinku, který začíná 26. ledna 2023, cena za tento program je 35.000 Kč bez DPH.

10 týdnů

9 přednášek + 10 koučinků

26. ledna 2023

Trvalý přístup k materiálům

Skupinový koučink

Sdílení je silný nástroj učení

Být produktivní neznamená dělat více za kratší dobu, ale dosáhnout více s menším úsilím.

Možná i vy znáte ten pocit. Na konci dne jste intelektuálně unavení a máte pocit, že jste nic nestihli. Potřebovali byste si odpočinout a nabít baterky, ale doma na vás čekají děti, partner či partnerka a vás ještě čekají domácí práce, večeře a pomoc dětem s domácími úkoly. Není to vaše chyba, že se tak cítíte.

Starý model měření výkonnosti je založený na měření výsledků, nikoliv na aktivity. Máme dlouhé To-Do seznamy, na kterých si jen odškrtáváme další a další nepříjemné úkoly, které nás ničím nenaplňují. Prostě to musíme udělat. Teď si možná řeknete: "Jak by to šlo udělat jinak?"

Studovali jsme několik předních odborníků, mezi které patří Brandon Burchard, Brian Tracy, David Rock, Michale Hyatt, Chris Bailey, James Clear, Chrise McChesney, Sean Covey a Jim Kwik, abychom mohli sestavit systém, který lidem umožňuje plnou koncentraci na to, na čem jim fundamentálně záleží a co je pro ně skutečně důležité.

Skutečná produktivita je výsledkem vaší akce. Jste tak produktivní, jak dokážete dělat jen to na čem skutečně záleží.

Objevte kompletní systém, který používají úspěšní lidé, jenž dosahují pro většinu z nás nepředstavitelné výsledky.

Pokud chcete absolvovat kurz sami, tak jeho hodnota je 50.000 Kč bez DPH. Při skupinovém koučinku, který začíná 26. ledna 2023, cena za tento program je 35.000 Kč bez DPH.

Objevením našeho systému můžete pro sebe získat možnost

Kurz záměrná pozornost je pro vás příležitostí, jak v životě mít větší lehkost, hravost a zábavu, a přitom dosahovat vítězství v práci a úspěchu v osobním životě.

Exponenciální růst příjmů, zisků a tržeb.
Zlepšení vztahu v manželství, rodině a dětmi.
Zlepšení zdraví a fyzické kondice.
Být součástí a zdrojem něčeho většího, než jste vy samotní.
Sebenaplnění a sebevyjádření při práci, kterou milujete.
Dělat věci jednodušeji a plnou koncentrací.

Co kdybyste se dokázali být koncentrovaní a efektivně uplatňovali váš potenciál nejen v práci, ale i doma?

Všimli jste si toho, že když chcete být vysoce produktivní, tak se celý svět otočí proti vám?

 • Čím více jste zodpovědní a lidé vidí, že se na vás mohou spolehnout, tak dostanete mnohem více úkolů.
 • Všude kolem vás jsou nějaká rozptýlení v podobě neustálého vyrušování mobilním telefonem, emailem, kolegy nebo dnes i dětmi, které spolu s vámi zůstali doma a díky pandemii nemohou chodit do školy.
 • Vždy se objeví nějaké "naléhavé" události, se kterými jste nepočítali, proto pracujete dlouho do noci.

Jste v jednom kole a uvnitř sebe toužíte po odpočinku, regeneraci a lehkosti bytí. Chcete být nejen v práci, ale i v osobním životě proaktivní nikoliv reaktivní. Neustále si kladete otázku, jak to mám udělat, na koho delegovat nebo odstranit, abyste mohli věci dotáhnout do konce. Přestože víte, jak dosáhnout vrcholu, tak máte pocit, že váš život je jako lezení na horu bez vrcholu.
Pokud máte pocit, že tento text je napsaný o vás, tak jste na správném místě. Kurz Záměrná pozornost byl vytvořen pro vás.

Pokud chcete absolvovat kurz sami, tak jeho hodnota je 50.000 Kč bez DPH. Při skupinovém koučinku, který začíná 26. ledna 2023, cena za tento program je 35.000 Kč bez DPH.

Lektor kurzu

Miroslav Sázovský

Více jak 12 let podnikám jako konzultant, mentor a kouč, který pomáhá svým klientům dosahovat toho, na čem jim záleží a co je pro ně skutečně důležité. Jako otec třech dětí vím, co znamená být skutečně vytížený a efektivní, abych mohl dosahovat výsledků.

Tento kurz jsem spolu s mým týmem sestavili přímo na hřišti, kde se náš život odehrává. Jsem přesvědčený, že právě teď vaše firma běží jen na 20% vašeho potenciálu... ale nemusí to tak být.

Máme pro vás důležitou zprávu: "Vždy budete mít více úkolů než času."

Všichni máme stejné množství času a nic s tím neuděláme. Jak je možné, že ti úspěšní lidé dosahují 10x někdy až 100x více než ostatní?

Při hledání odpovědi jsme si uvědomili, že si nekladou otázku: "Jak to mám udělat?", ale ptají se: "Kdo mi s tím může pomoci?".

Není to o hledání nějaké zázračné techniky nebo kouzel, které dokážou zvyšovat produktivitu, ale je to o koncentrovaném dělání jen těch věcí, na kterých záleží a které jsou skutečně důležité.

V tomto kurzu máte možnost pro sebe objevit způsob, jak zaměřit svou pozornost takovým způsob, o kterém málo kdo ví.
Ukážeme vám kompletní systém, jak toho můžete dosáhnout.

Pokud chcete absolvovat kurz sami, tak jeho hodnota je 50.000 Kč bez DPH. Při skupinovém koučinku, který začíná 26. ledna 2023, cena za tento program je 35.000 Kč bez DPH.

Co můžete díky kurzu objevit

Kurz je sestaven tak, abyste získali nový systém osobní produktivity a pohled na to:

 • Proč tvrdíme, že zpomalení vás může zrychlit. Objevíte, co znamená být skutečně produktivní a co ovlivňuje vaši produktivitu.
 • Proč nejproduktivnější lídři, které koučujeme, uznávají, že produktivita neznamená udělat víc věcí, ale dělat jen to, na čem záleží a co je skutečně důležité.
 • Jak poznat svou zónu produktivity, ve které můžete být pro sebe a ostatní skutečným přínosem.
 • Co ovlivňuje a kde se bere naše jednání (chování) a jak můžete změnit způsob vašeho jednání pro dosahování doposud nepředstavitelných výsledků.
 • Jaké návyky a rituály rozhodují o vašem pocitu svobody, která vede k maximální produktivitě.
 • Jak záměrnou pozornost zvládnout na mistrovské úrovni, abyste dosahovali výsledků a cílů za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Tento kurz neradí, jak pomocí změn dělat věci lépe nebo jinak. Tento kurz přepisuje budoucnost, jehož výsledkem je radikální transformace stávajícího stavu, jež zaručí dramatický růst produktivity.

Pokud chcete absolvovat kurz sami, tak jeho hodnota je 50.000 Kč bez DPH. Při skupinovém koučinku, který začíná 26. ledna 2023, cena za tento program je 35.000 Kč bez DPH.

První část: Zpomalte, abyste mohli rychleji dojít do cíle

V prvním kroku se společně podíváme na to, co je pro vás důležité a na čem vám skutečně záleží. Proč podnikáte a co pro vás znamená podnikání. Uvědomíte si, zda to, co děláte lze udělat rychleji, snadněji a levněji. Položíte si zásadní otázku: Mám to vůbec dělat? Odhalíme si tajemství úspěchu, který je pro každého. Budeme objevovat, jak vám produktivita může poskytnout svobodu potřebnou k tomu, abyste se mohli věnovat věcem, na kterých záleží a které jsou skutečně důležité.

Druhá část: Stanovte si cíle a určete směr

Ve druhém kroku se zaměříme na vaše cíle a určení směru, který se vydáte. Pochopíte, proč je lepší z budoucnosti přicházet než do ní směřovat. Zjistíte, jakou metodu využívají skutečně úspěšní a vysoce produktivní lídři. Když budete vědět, z jaké budoucnosti přicházíte, tak se společně podíváme, kde se nyní nacházíte. Vybavíme vás na cestu Flowave kompasem z budoucnosti, který vám poskytne svobodu bytí, jednání a moc dosahovat cílů, abyste mohli dosahovat vítězství v práci a úspěchu v osobním životě.

Třetí část: Regenerace a mír v mysli

Ve třetí části programu budeme věnovat čas tomu, proč je pro lidi, kteří pracují jako intelektuální pracovníci důležitá regenerace. Nikdy nebudete mít vše hotové a pokud nepřijmete, že jste jen lidi, tak nemůžete dosáhnout svobody a spokojenosti. Nikdy nebudete tak produktivní, jak potřebujete nebo chcete být, pokud nemáte dostatek energie. Získáte naše doporučení, jak žít život, ve kterém je disciplína svobodou a příčinou vysoké produktivity.

Čtvrtá část: Dělejte jen to, na čem skutečně záleží

Čtvrtou část si zamilujete. Budeme eliminovat vše, co není skutečně důležité a na čem nezáleží. Objevíte, že když něčemu říkáte NE, tak na druhou stranu říkáte ANO něčemu, co jste si vědomě vybrali, že uděláte. Abyste získali více svobody nezbytné k soustředění, musíte přestat dělat to, na čem nezáleží a co není důležité. Naučíte se vytvářet Not-To-Do list a odříznout zbytečné úkoly a závazky, vypočtete opravdovou cenu všech neuvážených ANO a dokážete mocně říkat NE.

Pátá část: Rituály a návyky

V páté části programu se zaměříme na automatizaci všech činností, které lze automatizovat. Především budeme věnovat pozornost vaší osobní automatizaci – fungování na autopilota. Objevíte, jak vám automatizace pomůže získat větší svobodu a zvýší produktivitu. Pro dosahování vysoké produktivity se bez osobní automatizace, technické, procesní a softwarové neobejdete.

Šestá část: Nedelegujte, ale vytvářejte delegáty

Po odstranění nedůležitého a nastavení automatizace, nám zůstane kratší seznam toho, co je fundamentálně důležité a na čem skutečně záleží. V šesté části programu si položíme zásadní otázku: Musím to dělat já? Delegování úkolů je klíčovou dovedností každého lídra, proto vám odhalíme, proč je lepší přestat delegovat, ale raději vytvářet delegáty. Nemůžeme si koupit štěstí, ale můžeme si koupit čas.

Sedmá část: Ideální kalendář

V sedmé části pochopíte, jak pracuje náš mozek a proč jak být tvůrcem svého ideálního kalendáře, který vás bude používat. Ano, kalendář bude používat vás, nikoliv vy jeho. Váš kalendář se stane příležitostí na život z vytvořené budoucnosti. Naučíte se, jak žít život, který stojí za to žít a který budete milovat. Jediná skutečná změna, který při průlomu produktivity nastane je ve vašem kalendáři.

Osmá část: Určete si priority

V osmé části programu se naučíte navrhnout funkční seznam úkolů podle priorit. Pokud jste jako většina lidí, tak máte obrovský seznam úkolů, kterých je mnohem víc, než dokážete zvládnout za jeden den a někdy i za jeden týden. Umění určování priorit vám poskytne svobodu pro plné soustředění na to důležité, abyste dělali jen to, na čem skutečně záleží.

Devátá část: Buďte příčinou v záležitosti

V deváté části si probereme strategie, které minimalizují vyrušení a budou maximalizovat soustředění. Získáte vhled do toho, jak každý den dokončíte s pocitem, že jste dosáhli toho, na čem záleží a co je skutečně důležité. Jedině tak můžete dosáhnout maximální produktivity a všech vašich cílů, které vám umožní žít život, který milujete. Pokud pro sebe objevíte všech devět částí programu tak, aby se stali vaším přirozeným sebevyjádřením za každé situace bez ohledu na okolnosti, získáte svobodu bytí a jednání, ve které se budete moci soustředit na to nejdůležitější.

Vaše produktivita je následek způsobu, jak se vám jeví svět a jak v tomto světě jednáte.

Být produktivnější znamená vydělávat více peněz.

Pokud chcete absolvovat kurz sami, tak jeho hodnota je 50.000 Kč bez DPH. Při skupinovém koučinku, který začíná 26. ledna 2023, cena za tento program je 35.000 Kč bez DPH.

Pokud jste jako většina našich klientů, tak jen 20% času trávíte na projektech a činnostech, které pohání vaše podnikání. Dalších 80% času investujete do neefektivních schůzek, porad, řešení problémů jiných lidí, nekončících nepřečtených emailů, zákulisních her a hašení požárů, které musíte uhasit.

Co když existuje možnost, že byste mohli 80% času v práci trávit na projektech a úkolech, které poženou vaše podnikání kupředu?

Přestaňte říkat: "Musíme to zvládnout. Zkuste to ještě vydržet. Musíme to přežít."
Víte, co se stane, když nejenom vy, ale i vaši kolegové v práci budou 80% času trávit na tom, na čem fundamentálně záleží a co je skutečně důležité?

O 300% až 500% jen vy, ale i váš tým zvýšíte vaši schopnost koncentrace, pozornosti, soustředění na projekty a priority, které generují zisk nejen v teď, ale i v budoucnosti.

Představte si příležitost, kdy byste mohli:

Rozvíjet lepší obchodní vztahy
Inovovat a vyvíjet nové produkty
Expandovat na nové trhy
Uzavírat lukrativní dohody
Mít lehkost a zábavu v práci
Věnovat se marketingu a PR

Uvědomujete si, že pokud vaše společnost získá o 300% více vaší kreativity a moudrosti, tak zdvojnásobíte nebo ztrojnásobíte vaše příjmy?

Jsme přesvědčení, že právě teď vaše firma běží na 20% vašeho nejlepšího potenciálu... ale nemusí to tak být.

Představte si, že byste se mohli 80% svého pracovního času věnovat tomu, kdy jste skutečným přínosem pro vaši společnost. Může se plně projevit vaše vášeň a odbornost (zdatnost). Nejen jednou za čas, ale každý den dáváte plný průchod své jedinečné schopnosti, a tak skutečně přispíváte světu. Vše, co děláte vám každý den poskytuje svobodu, flow, vzrušení, touhu a moc.

Pokud chcete absolvovat kurz sami, tak jeho hodnota je 50.000 Kč bez DPH. Při skupinovém koučinku, který začíná 26. ledna 2023, cena za tento program je 35.000 Kč bez DPH.

Pro koho je tento kurz určený?

Nejraději bychom napsali, že kurz Záměrná pozornost - Jak dosahovat cílů s maximální pozorností a produktivitou, ale s mnohem menší námahou je pro každého. Moc si přejeme, aby tento kurz mohl absolvovat každý, ale pravdou je, že tento kurz je navržený pro profesionály, kteří hledají kompletní systém, který jim pomůže zrušit hranice mezi pracovním a soukromým životem. Prezentované strategie, doporučení a metody jsou na vysoké úrovni, ale jednotlivé části kurzu a nástroje jsou snadno pochopitelné a přizpůsobené pro osobní použití.

 • Podnikatele a živnostníci
 • Prezidenti společností
 • Lídři na úrovních C-level
 • Autoři a spisovatelé
 • Obchodní zástupci
 • Manažéři a mistři
 • Politici a poslanci
 • Generální ředitelé - CEO
 • Profesionální konzultanti
 • Koučové a poradci

Nebudeme vás učit, jak dělat více a rychleji, ale ukážeme vám způsob, jak identifikovat to, na čem fundamentálně záleží a co je skutečně důležité, abyste dosáhli výsledků, které vám doposud připadali nedosažitelné. Nejen zkušení profesionálové, ale mladí lídři mohou získat čas a energii, aby se mohli koncentrovat na své největší priority.

*Nejlepších výsledků získáte tehdy, když budete kurz absolvovat pod vedením zkušeného kouče a mentora.

Jedině akce může vše změnit!

Pokud jste jako většina našich klientů, tak jste vyzkoušeli různé metody na zvyšování produktivity a přečetli několik knih. Četli jste mnoho článků a slyšeli spoustu podcastů. Možná jste si v domnění, že konečně získáte pracovní postup, jak získat více času a skoncovat s prokrastinací koupili pracovní sešity nebo online kurzy. Jenže dodnes máte pocit, že jste zahlcení a nevíte, jak dosahovat větších výsledků a úspěchu.

Lidé si zvykli, že online obchody nám doručí zboží do druhého dne. Na jedno kliknutí získáme přístup k celé sérii našeho oblíbeného seriálu a nemusíme každý týden čekat na vysílání dalšího dílu. Technická podpora ve firmách funguje pomocí umělé inteligence, což znamená, že nám od vteřiny odpoví na naše dotazy a potíže. Dokonce pomocí 3D brýlí se z vás do minty stane automechanik nebo kosmonaut, který dokáže opravit družici. Proto všichni předpokládají, že jim hned odpovíte na jejich emaily, zprávy na Slacku nebo Microsoft Teams.

Víme, že i vaše firma trpí tímto převládajícím trendem nevyzrálé společnosti, které zatím neumí využívat moderní technologie ke skutečné produktivitě. Už je na čase začít se společností 5.0.

Je na čase skoncovat s tímto sebezničujícím životním stylem. Jednou pro vždy řekněte ANO tomu, na čem vám záleží a co je pro vás skutečně důležité - vaše zdraví, manžel/manželka, děti, přátelé, vášnivé projekty, štěstí, radost a zábava. Záměrná pozornost je kurz, který nabízí kompletní systém, který vám přinese jasnost do míst, kde vám vyrušování a neustálé požadavky zatemnily vaši mysl.

Jedině akce může vše změnit. Nečekejte na nic dalšího a začněte hned dnes.

Pokud chcete absolvovat kurz sami, tak jeho hodnota je 50.000 Kč bez DPH. Při skupinovém koučinku, který začíná 26. ledna 2023, cena za tento program je 35.000 Kč bez DPH.

Nejčastější otázky a odpovědi

❓ Je tento kurz i pro pokročilý lídry, kteří již dosahují produktivity?

ANO. Tento kurz byl sestaven tak, aby pomáhal lidem, kteří již dosahují dobrých výsledků, a to bez ohledu na to, kde se na své cestě nacházejí. Tento kurz vám promění způsob, jak vnímáte svět, abyste mohli transformovat svou koncentraci na to, na čem vám a vaší společnosti fundamentálně záleží a co je pro vás skutečně důležité.

❓ Čím se liší tento systém od jiných systémů na zvyšování produktivity?

Tento ucelený systém v sobě schovává prvky GTD - mít vše hotovo a OKR - metodu, jak svou práci dělat na cíle a klíčové aktivity, díky kterým se zaměřujete na klíčové cíle, metodou 4DX - systém, jak dosahovat skutečně nejdůležitějších cílů, systémem F2F - systémem na svobodu soustředění. Je to skládačka toho nejlepšího, co jsme pečlivě mezi sebou navzájem propojili do specifického celku a sami na sobě a našich klientech ověřili skrze 3 zákony produktivity.

❓ Musím si koupit nějaký diář nebo používat speciální aplikaci?

Nemusíte. Jsme přesvědčení, že nezáleží na aplikaci nebo diáři, který používáte, ale na odhodlání dosáhnout proměny toho, jak se vám nyní jeví svět a jak v tomto světe jednáte. Pomocí naší metody se nemusíte omezovat nějakým konkrétním diářem nebo plánovačem. Jsme přesvědčení, že vám stačí tužka a papír. Dělali jsme to stejně. Po několika dnech jsme si uvědomili, že některé věci se nám opakují, tak jsme si vytvořili v exelu tabulky, které jsme si vytiskly. Po půl roce tisknutí tabulek jsme si vytvořili svůj plánovač, který jsme nazvali Flowave planner. Flowave planner není podmínkou úspěšného zvládnutí kurzu. Je to jen pracovní sešit, který vám umožní využít kontextového rámce.