FLOWAVE PERFORMANCE SYSTEM

Přihláška do koučovacího programu

začínáme ve čtvrtek 13.1.2022

Registrací do tohoto koučovacího programuzu získáte kompletní systém, který vám umožní zaměřit se jen na to, na čem vám fundamentálně záleží a co je pro vás skutečně důležité, abyste mohli žít život, který milujete a ve kterém vítězíte v práci a jste úspěšní v osobním životě. Objevíte, jak dosahovat cílů s maximální pozorností a produktivitou, ale s mnohem menší námahou.

Závazná příhláška do kurzu

Nejlepší výsledky získáte s osobním koučem. Tento kurz je pro lidi, kteří již mají zkušenosti s produktivitou, řízení času a vedením lidí. Kurz si vyžaduje vaší ochotu jít za to, za koho se považujete a překročit hranice pohodlí. Doporučuji vám, před objednáním kurzu si dohodnout osobní konzultaci, abyste objevili, zda je kurz pro vás. Rád vám kurz celý představím, ukážu prostředí členské sekce a probereme, na čem vám záleží a co je pro vás skutečně důležité. Předpokládaná doba délky kurzu s koučem je 9 až 12 týdnů.

📢 Pokud chcete absolvovat kurz sami, tak jeho hodnota je 50.000 Kč bez DPH. Při skupinovém koučinku, který začíná 13. ledna 2022, cena za tento program je 35.000 Kč bez DPH.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na office@flowave.cz nebo volejte na +420 725 888 927

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.