FLOWAVE s.r.o.

FLOW – WAVE = využít přirozené síly přírody (force of nature) k dosažení maximální rychlosti a cílů s co nejmenším úsilím, náklady a to vše s lehkostí, hravostí a zábavou. Mít u toho svobodu bytí a jednání. S velmi malým pohybem mít velkou hybnost, svobodu a moc (power).

Příběh názvu FLOWAVE

Dodnes si pamatuji den, kdy jsem si uvědomil, že jediná možnost, jak mít dopad na svět, je pomocí akce. Svět nemá zájem o to, co chcete a co nechcete. Celému světu je jedno, zda s ním máte dobré úmysly. Bylo to v říjnu v roce 2016 v Abu Dhabí. Procházel jsem se sám po pláži a na chvilku jsem se zastavil. Díval jsem se na vlny, které mi pravidelně omývaly nohy. Bylo jim jedno, jestli jdu, nebo stojím. Ani jim nezáleželo na tom, jak velký emoční závazek jsem učinil a jak jsem odhodlaný ukončit profesi specialisty na sklo a začít koučovat, vést ostatní a pracovat s nepořádkem v jejich myšlení. Celý svět funguje beze mě a to, co si myslím, nepotřebuje. Čas se zastavil. Pozoroval jsem život, který jsem právě teď prožíval, a mohl se na vlastní kůži přesvědčit, že jedině akce může vše uvést do pohybu.

Přímo přede mnou se v oceánu připravoval surfař na sjezd blížící se vlny. Pomyslel jsem si: „Život je jako jízda surfaře. Pokud chci prožívat exponenciální výsledky ve všech oblastech života, musím vytvořit závazek a jít do akce. Odvážně se postavit na prkno a chytit příležitost plout po exponenciálním zakřivení blížící se vlny.“ Se zaujetím jsem pozoroval každý surfařův pohyb. Vše, co jsem viděl, mi umožnilo spatřit podobenství s mým životem.

Ve chvíli, kdy je vrchol vlny pod vámi, začínáte získávat hybnost a nabírat na rychlosti – síla přírody. Využíváte fyzikálního zákona přitažlivosti, a pokud mistrovsky zvládáte surfařské dovednosti, tak nemůžete říct, že používáte vlnu k tomu, abyste po ní pluli, ale vlna používá vás a vy si jen určujete směr, rychlost a způsob jízdy. Máte naprostou svobodu, moc, sílu a klid v mysli. Nesměřujete k vrcholu vlny, ale z vrcholu vlny (budoucnosti) připlouváte a vaše jednání v přítomnosti vychází ze závazku a odhodlání vybrat si vlnu, na které chcete plout.

FLOWAVE EFEKT: pomocí malého úsilí dosáhnout velké hybné síly okolí, které nese mnohonásobně větší pohybovou energii.

Jak pomáháme?

Úlohou každého kouče a lídra ve společnosti FLOWAVE s r.o. je být příležitostí pro ostatní, aby měli možnost získat jiný úhel pohledu na jejich budoucnost, ze které mohou v přítomnosti vědomě jednat. Toho lze dosáhnout jen kladením otevřených otázek na něco, na co neznáme odpověď. Koučové ve FLOWAVE nekladou otázky, na které znají odpovědi, ale ptájí se na otázky, díky kterým můžete vybudovat skvělé vztahy a vytvořit budoucnost, která by se bez našeho vedení a koučování nestala.

Při vedení a koučování našich klientů nejde o to, co víme nebo co vědí oni. Spíše jde o to, aby se skrze velké otázky dostali do zcela nového prostoru, kde mohou objevit nový způsob bytí a jednání, které doposud neměli a cítili se v něm jako „doma“. Jde o místo, ve kterým dojde k vyčištění všech názorů a přesvědčení o minulosti, přítomnosti a budoucnosti, aby mohlo vzniknout zcela něco nového. Něco, co není vytvořeno z budoucnosti odvozené z minulosti, ale je vytvořeno z vytvořené budoucnosti přes nově vytvořený posilňující kontext. Z místa, kde je svoboda, čisto, ticho, láska, radost a mír.

Naším cílem ve FLOWAVE není sdělovat odpovědi, ale sdílíme lepší způsoby, jak mohou lidé získat přístup sami k sobě tím, že jsou za správných okolností ve spojení s druhými lidmi. Ptáme se jich, jaké v budoucnosti chtějí změny oproti současnosti. Nesoustředíme se na problémy, které snižují jejich vnitřní sílu, ale soustředíme se na budoucnost, ze které přicházejí. Tímto způsobem vytváříme nové pohledy a tak vznikají nová řešení. Jedině tímto způsobem lidé mohou přožít exponenciální skok v možnostech jejich bytí na všech úrovních jejich života. 

Naše projekty

Poslechněte si náš podcast

Získejte více času na to, na čem vám skutečně záleží

Unavení usínáte s pocitem, že jste nic nestihli. Každodenní kolotoč vás odvádí od toho, na čem vám fundamentálně záleží a co je skutečně důležité. Všechny důležité věci, které jste chtěli realizovat, musely ustoupit do pozadí a vy jen hasíte požáry. Jsme přesvědčení, že nekončící To-Do seznamy úkolů jsou zdrojem přetížení a frustrace. Nemusí to tak být. Flowave planner vám poskytne systém, jak mít v životě svobodu, lehkost a zábavu.